OCHRANA ÚDAJOV A PODMIENKY1. Údaje, ktoré zhromažďujem prostredníctvom tohto blogu, sú: 

vaše meno alebo prezývka a vaša emailová adresa. Váš email nezdieľam so žiadnymi tretími stranami, uchovávam ho výhradne za účelom zasielania pracovných listov z videohodín na mojom YouTube kanáli (AngličTina z kuchyne) a/alebo nových príspevkov na mojom blogu.  Ak sa zapojíte aj do súťaže a v prípade, že budete vyžrebovaný/-á, za účelom zaslania výhry mi poskytnete Vašu poštovú adresu, ktorú sa zaväzujem použiť len jednorazovo. Poštové adresy nezhromažďujem a neposkytujem tretím stranám.

Vyššie zmienené údaje mi poskytujete dobrovoľne a z odoberania príspevkov a/alebo pracovných listov sa môžete kedykoľvek odhlásiť buď napísaním odkazu (v záložke Nech sa páči, napíšte!:)) alebo emailom na martina.masiarova(zavináč)gmail.com. Po odhlásení sa z odberu Vašu emailovú adresu neuchovávam.

2. Ja, Martina Mäsiarová,  poskytovateľka pracovných listov, Vám tieto zasielam zadarmo a výhradne na Vaše požiadanie. Obsah a frekvencia zasielania je výhradne na mojom uvážení a nie je viazaná na žiadne termíny ani dohody. Ako autorka a poskytovateľka týchto pracovných listov nie som viazaná na žiadne tretie strany ani požiadavky odberateľov. Neprijímam žiadne reklamácie týchto pracovných listov.

3. Moja stránka (www.piskotky.com) používa cookies, ktoré zisťujú a ukladajú rôzne údaje. Pri vstupe na túto stránku si môžete zmeniť ich nastavenia. Pokračovaním na stránku s nimi súhlasíte.


4. Podmienky súťaží a odberu pracovných listov:

Odber pracovných listov z môjho kanálu AngličTina z kuchyne je dobrovoľný a možný zanechaním odkazu a Vašej emailovej adresy na mojom blogu v záložke Nech sa páči, napíšte!:) Pracovné listy sú voľne šíriteľné pod podmienkou, že uvediete meno autorky (Martina Mäsiarová) a zdroja (AngličTina z kuchyne) a budete ich zdieľať v pôvodnej a nijako nezmenenej podobe. 

Podmienky súťaží: súťaže sú usporadúvané nepravidelne a nezávislo na tretích stranách a požiadavkách odberateľov, závisia teda úplne od dobrej vôle autorky. Podmienkou zaradenia do súťaže je správna odpoveď na súťažnú otázku, ktorá je v jednotlivých súťažiach vždy iná. Autorka/poskytovateľka potom v uvedenom čase vyžrebuje výherkyňu alebo výhercu, ktorej/ktorému bude cena zaslaná zadarmo na adresu len výhradne v Slovenskej alebo Českej republike. Za straty a poškodenia spôsobené doručovateľskou službou autorka nenesie zodpovednosť. Reklamácie ohľadom obsahu výhry nie sú možné.

Dátum uvedenia ochrany údajov a podmienok: 26.4.2019

V prípade akýchkoľvek nejasností a otázok ma, prosím, kontaktujte. Ďakujem.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára